×
Let op: Om de gebruikservaring op deze site te verbeteren gebruiken we cookies.

40 jaar De Havik-feestweekend

Van 16/03/2018 tot 17/03/2018 door 156e FOS de Havik

De Havik wordt 40 jaar en dit vieren we uitgebreid! Wat staat er op onze planning? Vrijdagavond: Enerzijds kinderactiviteit en kinderfuif, anderzijds een tipibar voor ouders, leiding & jongvolwassenen. Zaterdagmiddag: We openen de dag om 13u met een zelfgemaakte kermis, gaan over naar koffie en gebak om de namiddag vervolgens af te sluiten met een spetterende show voor alle leeftijden. Zaterdagavond: We serveren stoverij met frietjes aan een schappelijke prijs en bereiken kort nadien het hoogtepunt van dit weekend, het grote feest! Alle eenheden welkom om samen met ons te komen vieren tot in de vroege uurtjes. https://www.facebook.com/events/175591309692050/

Er werden geen foto's gevonden.

Gelijkaardige activiteiten

Zeilcursus stilstaand water

Datum: 11/04/2011 - 15/04/2011
Categorie: FOS Nationaal

Cursus Hoofdanimator, weekend 3/3

Datum: 01/04/2011 - 03/04/2011
Categorie: FOS Nationaal

FOS Open Scouting online

Thuis in de virtuele wereld. Je kan ons vinden op …

 

WOSM

WOSMWorld Organization of the Scout Movement, de wereldbeweging opgericht door Lord Baden-Powell. 
Meer over WOSM

WAGGGS

WAGGGSWorld Association for Girl Guides and Girl Scouts, de wereldbeweging opgericht door Lady Powell. 
Meer over WAGGGS

Met de steun van

FOS-Shop

De winkel voor al je FOS-basics van uniform tot gamel, maar ook met buitenleven-must-have’s in de rekken. Open op woensdag (14-18u)!

Ga naar de shop